CHP milletvekilinin şanlı Türk Ordusuna söylediği sözler, CHP’nin zehirli zihniyetinin dışa vurulmuş yansımasıdır. Türk Silahlı Kuvvetlerine, Mehmetçiğimize dil uzatma gafletini gösteren CHP milletvekilinin gayrimilli söylemleri, bebek katilleri ile ittifaklarının, yozlaşmış ve zehirli zihniyetlerinin, Türk milletine hıyanetlerinin göstergesidir

Tarih boyunca ve günümüzde dünyanın en merhametli, en şerefli askeri Türk askeridir. Türk Silahlı Kuvvetleri peygamber ocağıdır. Terör örgütü PKK ve siyasi ayağı HDP ile masaya oturanların, FETÖ’den talimat alanların, Eset aşıklarının bu şerefli orduya zehir saçması, hizmetinde oldukları çevrelerin emellerine uygundur.

Dosta güven düşmana korku veren Türk ordusundan bu kadar korkmalarının sebebi aşikardır.

Unutulmamalıdır ki Türk ordusu Afrin’de, idlib’de, Kuzey Irak’ta kendisine düşman olanları nasıl temizlediyse” yurt içindeki hainlerin akibeti de aynı olacaktır.

CHP milletvekili gibi ne dahili ne de harici bedhahların kanlı eli de bölücülük kokan dili de Şanlı Türk ordusuna uzanmaya yetmez. Hiç kimse ne Türk askerinin ne de Türk milleti adına karar verecek Yüce Türk mahkemelerinin adaletinden kaçamaz. Bu millete ihanetinizin, terör kokan dilinizin, devletimizin bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü tehdit eden kirli ittifaklarınızın bedelini ödeyeceksiniz.

Ahmet Yiğit YILDIRIM

Ülkü Ocakları Genel Başkanı